Aktualności

ARS GASZOWICE – LYSKI

Witam zbliżają się zawody na terenie dwóch gmin, Gaszowic i Lysek. Zaplanowaliśmy dwa odcinki specjalne o nawierzchni szutrowej i asfaltowo szutrowej. Trasy już sprawdzone i odpowiednio przygotowane, a i na kibiców też można liczyć.

Zapraszamy do udziału w zawodach.LISTA STARTOWA ARS GASZOWICE-LYSKI

Przypominamy że zgłoszenia dokonujemy na formularzu zgłoszeniowym, kompletnie wypełnionym, elektronicznie, dokonując wpłaty na konto. Wpisanie załogi na listę startową jest potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

REGULAMIN                             Formularz zgłoszeniowy do zawodów                                                                                                                    LISTA STARTOWA ARS GASZOWICE-LYSKI


zyczenia-wielkanocne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”.


ARS Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska 2016

PlakatVer01

Rozpoczynamy nowy sezon w 2016 roku. Amatorski Rajd Samochodowy o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska 2016, jak zawsze rozpoczyna sezon. Odcinki znane, asfaltowe z niewielkim urozmaiceniem nawierzchnią betonową, trasa przejazdu zmieniona do roku poprzedniego. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Przesłanie zgłoszenia kompletnie wypełnionego spowoduję wpisanie na listę startową, co będzie potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Regulamin zawodów, formularz zgłoszeniowy      AKTUALNA LISTA STARTOWA

REGULAMIN         DRUK zgłoszenia do imprezy  LISTA STARTOWA ARS KUŹNIA RACIBORSKA 2016

 


Wyniki końcowe za rok 2015, nowości w 2016 roku

Witam w załączeniu wyniki końcowe zawodów za sezon 2015. Spotkanie podsumowujące z wręczeniem nagród 12 marca 2016 roku, w Rydułtowach w OSP o godz. 16. Zapraszamy nagradzanych jak również kibiców i wszystkich sympatyków sportu samochodowego. Została ustalona wysokość składki na rok 2016 w wysokości 80 zł, a wpisowe 50 zł. Sezon 2016 rozpoczynamy jak zawsze zawodami w Kuźni Raciborskiej 3 kwietnia. Wspólnie z Burmistrzem zapraszam do udziału w zawodach i wspólnej zabawy. Kalendarz zawodów już na ukończeniu, jeszcze kilka szczegółów do uzgodnienia.  Jerzy Salwiczek

ARS wyniki za 2015